Ota Yhteyttä!

Ota Yhteyttä!

Jätä yhteystietosi niin otamme sinuun yhteyttä viimeistään seuraavana työpäivänä!

reCAPTCHA
Sending

Tammerneon/

Yhteystiedot

Kun kaipaat asiantuntevaa apua valomainontaan, ota yhteyttä!

Tammerneon Oy

Yrittäjänkulma 5, 33710 Tampere
Puh. 020 730 2260
Y-tunnus: 1982151-1

Laskutusosoite

Tammerneon Oy
##003719821511##
PL 683
00026 BASWARE

OVT-tunnus/verkkolaskuosoite: 003719821511
Verkkolaskuoperaattori/välittäjä: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22

Tomi Harmonen

Tomi Harmonen

Toimitusjohtaja
040 772 7877
tomi.harmonen@tammerneon.com
Timo Mattila

Timo Mattila

Myynti- ja markkinointijohtaja
0400 373 400
timo.mattila@tammerneon.com
Timo Eerola

Timo Eerola

Tehtaanjohtaja
0400 778 736
timo.eerola@tammerneon.com
Jaana Kuivila

Jaana Kuivila

Myynti
044 502 0248
jaana.kuivila@tammerneon.com
Marko Heinonen

Marko Heinonen

Myynti
050 919 3328
marko.heinonen@tammerneon.com
Hannu Koivisto

Hannu Koivisto

Myynti
044 502 0231
hannu.koivisto@tammerneon.com